Telmih Dergisi Çanakkale’de

İçeriğe Oy Verin!

Telmih Kültür Sanat Dergisi Tarihin ve Talihin Hikemiyet kazandığı mekan olan Çanakkale’de kültürel ve sanatsal faliyetlerde bulundu.

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Talat Özer Yönetimindeki Heyete proje ve kordinasyon sorumlusu Hamza Ergen, İletişim ve pazarlama sorumlusu Furkan Günaşar ve Telmih Dergisi Danışma kurulu üyesi Ferhat Kerem Çiçek ve Seslendirmen Muhammed Karabulut eşlik etti.

Dergi Ekibi ilk olarak Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden’e Misafir olup Dergi hakkında tanıtımda bulundu.

Özden, Telmih Türkiye’den 25 ülkeye yayın yapan ve Çanakkale’de de tanınan ve bilinen bir dergi kısa sürede bu kadar gönülde yer almak güzel bir duygu. Bugün Telmih Dergisi bizim misafirimiz bizde onu gönlümüzde ağırlıyoruz. Telmih Dergisi Vatan sayısında ilimizi onure ederek Çanakkale destanımıza yer vermiştir dedi. Her türlü kültürel, sanatsal ve tarihsel projelerimizde öğrenci konseyimiz ile birlikte iş birliğine her zaman hazırız dedi

Ekibin ikinci durağı ise Eceabat Kaymakamlığı oldu. Çanakkale vali yardımcısı aynı zamanda Eceabat Kaymakamlık görevini yürüten Turan Yılmazı Makamında ziyaret etti .
Yılmaz, Anadolu’dan dünyaya seslenen dergiyi ağırlamaktan dolayı çok mutluyum. Tarihin şahitlik eden bu toprakları ziyaret etmeniz bizi çok mutlu etti Derginizin nice başarılı sayılar görmesini temenni ediyorum Çanakkaleye Eceabat’a hoş geldiniz sefa getirdiniz dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yaz