İstanbul’un İçinde Sa”Mİm”i Bir Ortam (Sergiye Telmihane Davet)

İçeriğe Oy Verin!

 

Telmih Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Talat ÖZER İstanbul Programı Kapsamında Mim Sanat Akademisini ziyaret Etti. Akademi Yöneticisi  Mimar Fatma KESÜN ile Mim’in dünü, bugünü ve yarınını konuşan Özer ; Böyle bir Akademiyi güzel yüreklere kazandırdıklarından dolayı Fatma Keskün’e Sanata ve kültüre olan samimiyetlerinden ve Telmih’e göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Mim Sanat Akademisi Yönetici Fatma KESGÜN ise;  Mim Güzelliğin ve güzel işlerin yapıldığı bir yer şuan ise birçok projeyi kıymetli hocalarımız ile birlikte yürütüyoruz. 25 Mart -9 Nisan Arasında gerçekleştireceğimiz Neslihan Can’ın karakaleminden ” İstanbul” adlı Sergimizin hazırlıklarını tamamladık. Tüm sanat severleri ve Telmih Okurlarını çizgilerin diliyle İstanbul’u  görmeye davet ediyorum. Bizleri ziyaretinizden dolayı çok mutluyuz. Birlikte sanatsal ve kültürel olarak güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Çünkü Telmih’te, Mim Sanat Akademisi gibi bir gönül inşası içinde tüm renkleri barındıran bir renk deryası. Elazığ’a ve tüm Türkiye’ye Telmih’in ve Sanatın ulaştığı tüm gönüllere selam olsun, dedi.

Dergimizin 3. sayısını engin bilgileriyle süsleyen duayen Katı’ Sanatçısı Dürdane Ünver’e teşekkürlerini sunan ÖZER ; Aziz Şehirden Güzel yüreklerin selamını  Sa”MiM”i yüreklere ulaştırmanın mutluluğa paha biçilemez. Geleneksel Türk Sanatlarının Duayen İsmi Ord. Prof. Dr. Süheyl Ünver’in  adını yaşatan ve ondan öğrendikleri sanatı dünden bugüne taşıyan ve geleceğe emin adımlarla ilerleyen Mim Sanat Akademisi Sanatçılarına Canı gönülden teşekkür ediyorum. Her şey derin saygı ve samimiyetin göstergesi her şey birlikte güzel yarınları hayal etmenin belirtsi, dedi.

Bizde sanatsal olarak birliktelik sağladığımız ve sayfalarımızda mutlulukta yer verdiğimiz Mim Sanat Akademisine Teşekkür Ediyoruz.

 

Telmihane Hatırlaç :

Neslihan Can’ın Karakaleminden “İstanbul “Adlı Resim Sergisi Dün itibariyle sanat severlere kapılarını açmıştır.

Tarih : 25 Mart- 9 Nisan 2016

Yer: Mimsanat Akademisi (Trabzonpark /Ümraniye)

Telmih Dergisi Ailesi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yaz