İl Kültür Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ’a Telmihâne Ziyaret

İçeriğe Oy Verin!

Telmih Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Talat ÖZER ve Telmih Dergisi Danışma Kurulu Üyesi M.Yalçın AZİZOĞLU Elazığ  Kültür ve Turizm Müdürü  Ahmet DEMİRDAĞ’I makamında ziyaret etti.

Tebessüm dolu geçen ziyarette Talat ÖZER; Kıymetli Müdürüm göreviniz hayırlı ve uğurlu olsun.  Bir şehri ayakta tutan yegane omurga hiç şüphesiz kültürel ve sanatsal birlikteliktir. Geçmişten günümüze Aziz Şehir kültürel ve sanatsal mihenk taşı olmuştur ve hep kültürün sesinin yükseldiği yer olacaktır. Biz Telmih Dergisi ekibi ve Telmih Atölye ekibimiz ile her türlü kültürel ve sanatsal birliktelik için göreve hazırız. Bizleri tebessüm ile ağırlayan ve  gönül köşesinde ağırlayan kıymetli Müdürüm Ahmet DEMİRDAĞ’a  teşekkür ediyorum. Kıymetli büyüğüme görevinde Muvaffakıyet diliyorum.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet DEMİRDAĞ ;  Telmih’i takip ediyorum genç ama çizgisini hep başarıyla yükselten bir dergi . İl dışından birçok yazar şair ve misafir ağırladınız . Gençlerin doğru değerler etrafında toparlanması ve geleceği inşa etmelerine şahit olmak çok güzel bir duygu Telmih Dergisine ve sizlere ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yaz